Przejdź do treści

O nas

Z racji tego, że jest was tutaj coraz więcej pomyślałem, że pewnie (niektórzy z was) chcieliby wiedzieć czyje wypociny tutaj czytacie. W związku z tym, poprosiłem Agnieszkę żeby napisała kilka słów na swój temat i dorzuciłem do tego swoje skromne pięć groszy.. Mam nadzieję, że będziecie mieli dzięki temu szansę nieco lepiej nas poznać 


Cześć, jestem Robert

Mam ten blog już od jakiegoś czasu i przeszedł on kilka znaczących edycji. W tym momencie tworzę go wraz z moją przyjaciółka Agnieszką. Jak możesz zauważyć, tworzę treści związane ze sportem, podróżami i wszystkim, co uważam za interesujące. Myślę, że możesz skorzystać z moich treści podczas eksploracji świata. Piszę o rzeczach, które lubię i które są moją pasją, a są to przede wszystkim podróże i sport. Jestem zapalonym podróżnikiem, który uwielbia poznawać nowe zakątki świata. Przemierzam Polskę i nie tylko, w poszukiwaniu fantastycznych doznań. Opisuje również miejsca, w których byłem, przedstawiam atrakcje turystyczne danych miejsc i przekazuje ważne informacje dla podróżujących, które uważam za istotne. Jeśli aktualnie nie jestem w podróży, albo nie planuje kolejnej, poszukuje i testuje nowe dziedziny sportowe. Odkąd pamiętam lubiłem nowe wyzwania sportowe i ciągle jestem aktywny fizycznie. Jako dziecko dorastające w małym miasteczku przez większość dnia uprawiałem jakąś aktywność fizyczną. Sport w szkole na zajęciach wychowania fizycznego, na podwórku z kolegami biegając za piłką, na lokalnym boisku sportowym lub w sobotnie poranki z drużyną pływacką. Sport był centralną częścią mojego dzieciństwa, a teraz całego życia. Na tym blogu dzielę się z wami moją wiedzą i wrażeniami na jego temat. Zapraszam do zapoznania się z treściami, które stworzyłem.


Hej, tu Agnieszka

Tworzę tego bloga z Robertem od niedawna, lecz już teraz wiem, że to jest to co chciałam robić całe swoje życie. Tak samo jak Robert jestem zapaloną podróżniczką i to właśnie na jednej z moich wycieczek poznałam Roberta. Dołączyłam do ACTIV8 w 2019 roku. W tym momencie jestem studentką trzeciego roku i współtwórcą fantastycznego bloga na którym będę miała szansę pisać o swojej pasji. Przed pójściem na studia bardzo interesowałam się geografią i historią, co razem stworzyło moją pasję do podróżowania. Dlatego w tym momencie jestem studentką turystyki i reparacji, dzięki czemu spełniam się w życiu. Studia podjęłam na Akademii Wychowania Fizycznego ponieważ jestem osobą, która bardzo lubi aktywność fizyczną. Od rozpoczęcia szkoły średniej, jeżdżę rowerem na długie wycieczki, na rolkach spędzam każde słoneczne dni i uczęszczam na fitness. Dlatego wybranie uczelni, która naucza również w sporcie, było prostym wyborem. Kierunek turystyka i rekreacja w Akademii Wychowania Fizycznego to miejsce dla ludzi, którzy chcą połączyć swoje pasje poznawania świata i ludzi, podróżowania i podejmowania aktywności fizycznej w swoim życiu zawodowym. Utożsamiam się z tym w 100 %. To wszystko razem pozwala mi w sposób rzetelny i prawdziwy, pisać i tworzyć treści, które mam nadzieje z chęcią będziecie czytać. Zapraszam do zapoznania się z nimi.