Zwiększamy masę mięśniową

To marzenie, które chce spełnić coraz więcej nie tylko mężczyzn, ale i kobiet. Jakby nie patrzeć dzisiaj modna jest umięśniona sylwetka. Doprowadzenie do zwiększenia masy mięśniowej nie jest łatwe i trzeba od razu sobie o tym powiedzieć. Jeśli chcemy w legalny sposób zbudować swoje ciało to trzeba będzie w to włożyć bardzo dużo pracy i czasu. Tylko wtedy efekt będzie widoczny.

Niestety wiele młodych osób chce iść na skróty, przez co zamiast robić to zgodnie zasadami starają się brać niedozwolone środki. Efekt z tego na początku jest bardzo dobry, ale niestety później zaczynają się pojawiać skutki uboczne. Sterydy anaboliczne powoli nas zarabiają, dlatego nigdy nie powinniśmy zaczynać ich brać. Prawdziwy kulturysta powinien wkładać w swoje mięśnie wiele pracy, a nie starać się obchodzić wszystko na skróty. Takie rozwiązanie dobre jest dla amatorów, a nie dla kogoś, kto kocha to, co robi.

11029728293_677cb2b346_k

Dieta

Do zrobienia sobie masy mięśniowej potrzebujemy odpowiedniego jedzenia. Tylko wtedy będziemy mieli, z czego to urzeźbić. Wybieramy taką dietę, która jest najbardziej skuteczna. Pamiętajmy o idealnej proporcji białek, węglowodanów i tłuszczy. Jeśli nie wiemy, jaka jest dla nas idealna dieta to można zlecić terenowi personalnemu jej stworzenie. To nie będzie nas wiele kosztowało, ale chociaż będziemy mieli z tego efekty. Wybierajmy to, co skuteczne i sprawdzone. Jeśli mamy wyrzeźbić mięśnie to nasz organizm musi mieć naprawdę bardzo dużo węglowodanów.

 

Systematyczne ćwiczenia

Poza dietą potrzebne są również ćwiczenia, które pozwolą nam uzyskać efekty. Wybieramy takie ćwiczenia, jakie dają pożądane efekty. W końcu chcemy widzieć jakieś efekty, bo to może nas jeszcze bardziej zmotywować do dalszej pracy. Wybór ćwiczeń zależy jest od nas, na pewno trzeba będzie zwiększać ciężary, ale do tego potrzebny jest nam ktoś, kto nam doradzi. Można oczywiście znaleźć wiele porad w Internecie, ale nie wszystkie one są sensowne i nie wszystkie warto wdrażać w życie. Najważniejsze jest to żeby to wszystko działało i dawało efekty.

Masę mięśniową zwiększysz dzięki: http://www.warto-kupic.pl/probolan-50/ – wejdź i dowiedz się więcej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


siedem × 6 =

Activ 8 © 2013 Frontier Theme