Sklep z rowerami bmx

Już wkrótce zacznie się sezon na jazdę streetową, więc posiadacze bmx-ów doglądają swoje rowery, a osoby chcące zakupić nowy poszukują sklepu świadczącego najkorzystniejszą ofertę. W sieci znajduje się sporo stron internetowych sklepów z bmx, dlatego warto zrobić dokładny research i wybrać najlepszą opcję.

Jednym z najbardziej popularnych miejsc, gdzie można zakupić profesjonalny rower do jazdy wyczynowej jest witryna www.avebmx.pl. Firma ma również swoją siedzibę stacjonarną, która mieści się w Warszawie przy ulicy Dobrej 56/66. Sklep cieszy się uznaniem i prestiżem wśród skaterów ze stolicy i przez wiele lat pracował on na swoją markę i szacunek klientów.

Oferta sklepu

Oczywiście w AveBmx zaopatrzymy się nie tylko w bmx-a, gdyż sklep oferuje bardzo szeroką i kompleksową ofertę. Oprócz rowerów do jazdy wyczynowej możemy nabyć wszystkie potrzebne części wymienne. W tej kategorii znajdują się m.in. dętki, hamulce, kierownice, klocki hamulcowe, koła, linki, ramy, pedały, siodełka, szprychy, zębatki oraz wiele innych.

142141775229152700

Jazda na bmx to nie tylko umiejętność wykonywania trudnych ewolucji, ale również stylowy wygląd. Ubranie oraz obuwie musi prezentować się dobrze jednocześnie będąc wygodne i wytrzymałe. Skaterzy potrzebują również innych akcesoriów takich jak np. plecaki czy „nerki”, które są dla nich niezbędne np. do trzymania narzędzi do roweru czy sprzętu do nagrywania filmów video.

Skoro jesteśmy już przy nagrywaniu tricków na kamerę to AveBmx posiada również sprzęt do nagrywania i akcesoria. W ofercie znajdują się m. in. popularne kamery GoPro, uchwyty, baterie, ładowarki, kable itp.

Bez wątpienia jazdę na bmx można zaliczyć do sportów ekstremalnych. Niestety wykonywanie skomplikowanych tricków często kończy się bolesnymi kontuzjami. Można ich jednak uniknąć stosując wszelkiego rodzaju ochronę. W AveBmx znaleźć można ochraniacze na piszczele, łokcie, kostki, kolana, nadgarstki oraz odzież ochronną i stabilizatory. Ofertę sklepu uzupełniają rękawiczki, kaski, a także wkładki do butów.

Nie jest to jednak cały asortyment jaki możemy zakupić. W sklepie znajdują się również inne produkty, takie jak farby, markery, fingertoysy, słuchawki, zegarki, naklejki, okulary, portfele i nie tylko.

AveBmx to firma współpracująca wyłącznie z najlepszymi producentami rowerów. Wśród nich można wymienić m. in. Academy, DartBmx, Volume, Fit, WTP, Haro, Premium oraz Shadow.

Szeroka oferta i najwyższa jakość produktów powoduje, iż sklep AveBmx cieszy się wciąż rosnącą popularnością.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


− 2 = dwa

Activ 8 © 2013 Frontier Theme