Buty Nike Air Force, czyli powrót do klasyki

Współcześnie ludzie przykładają coraz większą wagę do stylu i wyglądu przedmiotów, które ich otaczają. Po prostu, każdy chciałby aby przedmioty w jego otoczeniu były możliwie najpiękniejsze. Podobnie rzecz ma się również ze strojami sportowymi, również z obuwiem, które dla wielu z nas jest towarzyszem codziennego joggingu.

Klasyczny styl zawsze jest w modzie
Jak powszechnie wiadomo, klasyka jest zawsze w modzie. Dotyczy to nie tylko architektury czy wieczorowych kreacji, ale również butów sportowych. Klasyczny styl cieszy się szczególnym powodzeniem wśród ludzi, którzy nie gonią za najnowszymi trendami mody, natomiast cenią sobie ponadczasowe rozwiązania i niekoniecznie chcą się rzucać w oczy.

Poszukując butów do biegania odznaczających się typowo klasycznym wyglądem warto zwrócić uwagę na model Nike Air Force 1. To buty o bardzo prostym kroju, bez zbędnych dodatków, z kolei ich nazwa stanowi nawiązanie do nazwy samolotu używanego przez prezydenta Stanów Zjednoczonych.

hx552_buty-nike-air-force-1-mid-90-dunk_zpsdef9f931

Buty te są wykonane na zewnątrz z naturalnej skóry. To co je wyróżnia spośród setek innych produktów to zakrywanie przez nie kostki. Dzięki temu prezentują się znakomicie w każdych warunkach. Z kolei w środku znajduje się wyściółka wykonana z materiału tekstylnego oraz wkładka doskonale dopasowująca się do kształtu stopy biegacza. Obuwie posiada niezwykle wygodne zapięcie przy kostce zapewniające maksimum komfortu.

A może odrobina szaleństwa?
W takim najbardziej klasycznym wydaniu buty Nike Air Force 1 występują w kolorze czarnym lub białym. Jednakże nie są to jedyne możliwości kolorystyczne. Producent zadbał bowiem o klientów, którzy chcą w pewien sposób wyróżniać się z tłumu biegaczy. Wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom firma Nike oferuje swój produkt również w jasnoszarym kolorze oraz w kombinacji czerwono-czarnej i niebiesko-białej, a także w niezwykle jaskrawych barwach – seledynowej oraz niebieskiej. Przykładowe modele można zobaczyć na stronie internetowej http://e-sporting.pl/. Zatem każdy, nawet najbardziej wymagający klient, z pewnością znajdzie coś dla siebie, gdyż buty w każdej konfiguracji kolorystycznej wyglądają po prostu inaczej.

Klasyka w służbie bezpieczeństwu
Fakt, iż prezentowane buty mają bardzo klasyczny wygląd nie oznacza, że zapewniają poziom bezpieczeństwa na poziomie sprzed wielu lat. Wręcz przeciwnie. Każdy biegacz, nawet amator, zwraca szczególną uwagę na profilaktykę wszelkich urazów. Amortyzacja jaką zapewniają te buty pozwala na ochronę stawów i mięśni.

Należy również wspomnieć, że buty te zapewniają odpowiedni poziom wentylacji. Jest to szczególnie istotne w upalne, letnie dni, które zbliżają się do nas wielkimi krokami. Przewiewność bowiem sprawia, że stopy nie męczą się tak szybko w trakcie wysiłku.

Istotna jest również podeszwa. W tym przypadku została ona wykonana z syntetycznego tworzywa. Dzięki temu doskonale chroni ona stopy przed urazami, które mogą powstać na przykład podczas nadepnięcia na ostry kamień.

Rozglądając się za odpowiednimi butami do biegania należy starannie zapoznać się z ofertą rynkową wszystkich producentów. Dla każdego biegacza najważniejsze są oczywiście wygoda i bezpieczeństwo, jednakże kiedy już te warunki zostają spełnione, wówczas dużą rolę zaczyna odgrywać również wygląd. W takim układzie z pewnością niezwykle ciekawą propozycję będą stanowić buty Nike Air Force 1. To połączenie klasyki z nowoczesnością – w doskonałym stylu. A jeśli jeszcze dodamy jakiś nietypowy kolor, otrzymamy również nutkę szaleństwa. Zapraszamy do zakupu na http://e-sporting.pl/.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


3 − = jeden

Activ 8 © 2013 Frontier Theme