Jak ubrać się na górską wycieczkę?

Lato to okres wielu wspaniałych wypraw. Wielu z nas spędzi wakacje nad jeziorami lub nad morzem. Wielu z nas wybierze się jednak w góry. Jak przygotować się do górskiej wycieczki? Odpowiedź na to pytanie to podstawa, kto chce bezpiecznie wędrować po górach. Zestaw map, zapas jedzenia oraz picia to podstawa. Bardzo ważna jest też odpowiednia odzież. Strój na cebulkę to najlepsza propozycja dla tych, którzy zamierzają spędzać czas na górskich wędrówkach.

Ciepła kurtka, bluza z polaru, wygodne spodnie oraz przeciwdeszczowa kurtka lub peleryna – oto najważniejsze elementy stroju, który pozwala na bezpieczne i wygodne wędrowanie Hinterluxpo górach. Warto jednak pamiętać, że w przypadku wypraw w góry bardzo ważną rolę odgrywają wygodne buty. Muszą być one nie tylko dobrze dopasowane, ale i solidne. Muszą zapewniać nam amortyzację oraz stabilizację, powinny też chronić nasze kostki. Niestety, wielu z nas zapomina, że wygodne buty to podstawa naszego bezpieczeństwa w górach.

Jak podkreślają doświadczeni turyści, inwestycja w obuwie wysokiej jakości może okazać się niezwykle rozsądnym posunięciem. Dobrze dobrane buty zapewniają nam bezpieczeństwo w czasie wędrówki, a dzięki swej trwałości i odporności, mogą nam służyć przez wiele sezonów.

Pamiętaj też o zachowaniu dobrego stylu, zakładając ulubiony t-shirt z nadrukiem z ulubionej wyprawy. Kupisz w sklepie http://ideashirt.pl/ – sprawdź koniecznie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


7 − cztery =

Activ 8 © 2013 Frontier Theme