Jedziemy na wycieczkę. Taksówką

993126_54647649

Na wycieczkę jedziemy…

Na wycieczkę można pojechać na różne sposoby. Można korzystać z taksówki, jechać autokarem, polecieć samolotem, wybrać się statkiem. Wszystko zależy od miejsca przeznaczenia oraz planowanych kosztów. Opłata za taksówkę potrafi być wysoka, jednak jeśli taksówkę wynajmuje się na kurs do 100 kilometrów i opłatę podzieli między 3-4 osoby to jest to całkiem opłacalna sprawa. Warto zatem wziąć pod uwagę taki wariant podróżowania w czasie wolnym – pamiętać należy, że przejazd taksówką jest droższy w weekendy oraz po godzinie 23.00, a przed 6.00 rano.

Taksówka jako sposób podróżowania

Taksówka jest sposobem podróżowania. Każdy pasażer powinien mieć na względzie koszty takiej podróży – zanim wsiądzie do taksówki powinien zapytać o orientacyjną cenę przemieszczania się taksówką. Wynajmując taksówkę na wycieczkę można uzgodnić cenę z góry lub płacić stawkę za każdy przejechany taksówką kilometr. Wszystko jest kwestią umowy między klientem a taksówkarzem. Klient nasz pan – tak mówi popularne przysłowie. Jednak taksówkarz ma prawo nie zgodzić się na niekorzystne dla niego warunki przemieszczania się. Taksówka jest idealnym sposobem jazdy – bez wielu postojów, bez uciążliwych tłumów innych pasażerów. Jeśli nie mamy własnego samochodu to wyjazd taksówką na wycieczkę jest rozwiązaniem optymalnym.

Taksówka pozwoli podróżować spokojnie, bez kolizji i bez stresowania się sytuacją na drodze. Taki wyjazd jest marzeniem wielu osób. Dlatego wyjazd na krótki dystans, do maksymalnie 100 kilometrów, spokojnie można zorganizować taksówką. Jest to optymalne rozwiązanie, z którego jak najbardziej można skorzystać. Każdy klient uzgadnia trasę oraz sposób jej pokonania, z kierowcą taksówki. Z wycieczek taksówką często korzystają obcokrajowcy oraz osoby starsze lub niepełnosprawne. Wówczas wynajmuje się specjalny bus z dużą przestrzenią w środku – powinien tam zmieścić się wózek inwalidzki, kule, czasami balkonik. To pasażer powinien poinformować o tym kto będzie podróżował taksówką. Jest to ważne z uwagi na komfort jazdy i możliwość unikania nieporozumień.

Naszym taxi piastów dojedziesz gdziekolwiek zapragniesz.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


cztery − 3 =

Activ 8 © 2013 Frontier Theme