Bądź częścią kwitnącej gospodarki w Katarze!

stockvault-beach-at-night---jumeirah-beach-dubai117808

Miejsca pracy w Katarze znajdują się głównie w stolicy, gdzie istnieją setki biur i centrów biznesowych, które zapewniają posady dla obcokrajowców. Katar jest emiratem i bardzo bogatym krajem. Wiadomo również że jest trzecim co do wielkości krajem na świecie, który posiada zasoby gazu i najwyższy kapitał PKB już w świecie.

 

Rodzaje sektorów pracy

 

Kwitnąca gospodarka  odgrywa główną rolę w przyciąganiu emigrantów do tego kraju. Głównym sektorem, który zatrudnia największą liczbę emigrantów w Katarze jest przemysł naftowy i gazowy. Inne sektory, w których są dostępne dla obcokrajowców miejsca pracy w Katarze to:

 

  • edukacja,
  • rozrywka,
  • technologia,
  • nauka
  • sport.

 

Koszty utrzymania? Koszty życia w Katarze są wyższe niż w innych krajach. Poziom edukacji jest dobry, cudzoziemcy jednak nie mogą korzystać z bezpłatnego centrum edukacji publicznej, które jest tylko dla mieszkańców. Ponadto, trzeba brać pod uwagę dodatkowe wydatki na rzeczy takie jak opłaty rejestracyjne, książki, zajęcia pozalekcyjne itp. Katar to miejscowość, która została założona przez emigrantów, jak i mieszkańców. Nocne życie jest tutaj prężnie rozwijające się – pełne ciekawych klubów i barów. Jest tam również dobry wybór restauracji serwujących smakołyki kuchni lokalnej i międzynarodowej. Można tam też rozwijać się w różnych dziedzinach sportu. Sposób życia nie różni się aż tak bardzo od innych krajów, ale warto dobrze się przygotować i zyskać jak najwięcej wiedzy o kulturze.

 

Czy to brzmi dla Ciebie atrakcyjnie?

 

Jeśli tak – zachęcamy serdecznie do bliższego zapoznania się z naszą stroną, na której to znajdą Państwo więcej informacji na temat możliwości pracy w Katarze i innych emiratach. Mamy sporo ciekawych ofert dla osób z różnych grup zawodowych. Pomagamy w tym, by znaleźć tą pracę, mieszkanie i wejść efektywnie do tamtejszego trybu życia i pracy. Podpowiadamy na temat pracy w ZEA, organizujemy wyjazdy indywidualne oraz wyjazdy integracyjne dubaj .W razie jakichkolwiek pytań, tudzież wątpliwości – zapraszamy do kontaktu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


− cztery = 5

Activ 8 © 2013 Frontier Theme