Letnie gadżety dla każdego mężczyzny

Gadżety od zawsze cieszą się sporym zainteresowaniem. Zwłaszcza tych ,którzy lubią je kolekcjonować. Dziś skupimy się na innowacyjnych gadżetach dla mężczyzn. Dodatki te sprzedawane są w wielu sklepach online, które oferują pomysły na prezenty. Prawdziwie męskie gadżety, które zadowolą każdego mężczyznę. Oto kilka wyselekcjonowanych pomysłów, które pragnęlibyśmy zaprezentować i pokrótce opisać.

  • kufelMrożący kufel do piwa – chyba nie ma mężczyzny, który nie lubi piwa. Problem polega na tym, że wlane piwo do dużego kufla szybko się ociepla (nie ma nic gorszego, niż ciepłe piwo). Inżynierowie, którzy zaprojektowali zimny kufel przewidzieli tą sytuację, budując zupełnie innowacyjny produkt – kufel, który zatrzymuje zimną temperaturę i dodatkowo ochładza napój. Oczywiście kufel można wykorzystywać także do picia innych trunków (zwłaszcza tych, które mają być schłodzone). Cały sekret polega na specjalnej chłodzonej powłoce, która jest umieszczona między ściankami kufla. Sam kufel nie rożni się wyglądem od tych zwykłych piwnych dodatków – jednak gdy przyjrzymy się bliżej zauważymy cząsteczki lodu zamknięte w ściankach naczynia. Dzięki temu piwo, które nalejemy do kufla nie tylko nie traci temperatury, ale także dodatkowo ochładza się. Kufel wystarczy przed użyciem delikatne zamrozić, aby zawarty w ściankach płyn stał się doskonałym przenośnym zamrażalnikiem.
  • lodowkaPływająca lodówka – jako, że mamy pełnię sezonu letniego, wiele rodzin wybyło nad morze. Plaża, jezioro (lub inny akwen wodny) i relaks, który kojarzy się także z upałami. Wiadomo, że na upały zbawieniem jest zimny napój. Tylko gdzie takowy dostać? Ciągłe kupowanie napojów w garach potrafi opróżnić każdy portfel. Czas wziąć sprawy w swoje ręce i zaopatrzyć się w pływająca lodówkę – idealna na jezioro, basen lub inne wodne miejsce. Lodówka, jak sama nazwa wskazuje – pomieści wiele puszek z napojami. Schładza i unosi się na wodzie, dzięki swojej innowacyjnej konstrukcji. Przypomina niewielką łódkę, którą możemy przyczepić do brzegu (na wypadek, aby nie odpłynęła). Ten gadżet to świetny prezent dla mężczyzn, którzy lubią odpoczywanie nad jeziorem. Jedynym minusem lodówki są jej niewielkie rozmiary – niestety, większe i cięższe lodówki nie miałyby racji bytu (nie byłyby poręczne).

 

Oczywiście plażowych i wypoczynkowych gadżetów jest wiele więcej. Zestawy do gier plażowych, wygodne materace lub inne, innowacyjne dodatki, które są stricte dla mężczyzn. Przedstawiane gadżety to tylko przykłady, które spodobają się każdemu mężczyźnie (w końcu trafiają w gardłowe zachcianki).

—————————————————————————-

Polecane ebooki:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


jeden + = 4

Activ 8 © 2013 Frontier Theme