Wesele dla aktywnych – podpowiadamy ciekawe miejsca

Wesele to ten jedyny dzień w życiu każdej zakochanej pary, który zapadnie na zawsze w pamięć. Nic dziwnego, że pary młode szukają najlepszych rozwiązań. Jednak w XXI wieku wesela to nie tylko synonim biernej biesiady wokół suto przygotowanego stołu. Dziś z tradycją wygrywają akcenty awangardowe i nowoczesne. Co zrobić, gdy nasi goście są aktywnie i wolą bardziej nowoczesne rozwiązania weselne? Należy zorganizować przyjęcie i ceremonię w miejscu, które na pewno zachwyci i sprawi, że cała ceremonia wraz z zabawą jeszcze trwalej zapadnie w pamięci gości i samych młodych.

Przygotowaliśmy zestawienie najciekawszych miejsc, w których można zorganizować ceremonię weselną. Zapraszamy do zapoznania się z listą!

•     Kopalnia Soli Wieliczka – legendarna kopalnia soli – znana na całą Polskę i świat. Miejsce odwiedzin tysięcy turystów może stać się miejscem, w którym podejmiemy gości weselnych. Dużym atutem Kopalni Soli w Wieliczce jest podziemny kościół – kaplica Św. Kingi. To właśnie tam od dawna organizowane są śluby. Wesela natomiast odbywają się w pięknie przygotowanych salach, które znajdują się jeszcze głębiej w korytarzach kopalni.

 

•     Fort Sokolnickiego – Warszawa – historia sięgająca XIX wieku sprawiła, że Fort Sokolnickiego znany jest dla każdego mieszkańca stolicy. Fort leży na terenie Parku Stefana Żeromskiego na Żoliborzu. Fort jest ogromny i pozwala na organizację majestatycznego wesela pełnego gości.

 

•     Bajkowy Zakątek – wesele na mazurach? Dlaczego nie – Bajkowy Zakątek to profesjonalnie przygotowany kompleks, który znajduje się w województwie warmińsko-mazurskim. Zakątek nie bez powodu ma przydomek Bajkowy – architektura i klimat panujący w tym miejscu nawiązuje do baśniowej aury, która udzieli się wszystkim weselnym gościom.

 

•     Wieża Ciśnień we Wrocławiu – Wrocław oferuje możliwość zorganizowania wesela w zabytkowej Wieży Ciśnień, która została zbudowana w XX wieku. Wieża pomieści do 80 gości. Znajduje się w niej restauracja. Mimo małej ilości miejsca, wesela we wrocławskiej Wieży Ciśnień są coraz liczniej organizowane – klimatyczne i zabytkowe miejsce na małe wesele!

 

Reklama: Sprawdź propozycję na dom weselny Legionowo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


2 − = jeden

Activ 8 © 2013 Frontier Theme