Jesienna kolekcja dodatków marki Barts

Kolor i fantazja to zdecydowanie ‘must have’ sezonu jesień-zima 2013/14! Tej jesieni Barts stawia na różnorodność kolorów, fasonów i stylów, aby każdy odnalazł coś dla siebie!

Barts jest firmą założoną w 1992 roku, która zaopatruje Europę w akcesoria jesienno-zimowe. W początkowej fazie swego istnienia podbiła rynek holenderski, później wkroczyła na francuski. Obecnie jest popularna w całej Europie. Głównym założeniem firmy jest troska o pełen komfort swoich klientów, niezależnie czy są ludźmi aktywnymi i kochającymi sport, czy też tymi, którzy wolą spokojne formy spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu.

Firma Barts stworzyła unikatową i luksusową kolekcję akcesoriów zimowych, w tym rękawic narciarskich i snowboardowych, rękawiczek dzianinowych, szalików, opasek czy skarpet narciarskich. Jednak głównym i kluczowym produktem tej luksusowej marki chyba już na zawsze pozostaną ciepłe i kolorowe czapki! A tutaj w ofercie pełne szaleństwo, feeria barw, wzorów i fasonów mogących zaspokoić oczekiwania najbardziej wymagających klientów.czapki-zimowe

Dzięki temu, że wybór jest tak ogromny możecie sami się przekonać, iż czapka wcale nie musi się stać złem koniecznym. Wprost przeciwnie prawidłowo dobrana będzie świetnie uzupełniała całość stylizacji. Spełni rolę nie tylko ochrony przed zimnem, ale da gwarancję ładnego wyglądu. W celu osiągnięcia perfekcyjnego czy też oryginalnego efektu zależnie od indywidualnych potrzeb warto ją prawidłowo dobrać do kształtu twarzy.

Czym należy się kierować przy wyborze czapki?

Oto kilka praktycznych wskazówek:

  • Twarz kwadratową wyróżnia szeroka żuchwa, dość mocno zarysowane kości policzkowe i szerokie czoło. Żeby nadać jej odpowiednich proporcji zakładaj modele wyszczuplające twarz, czyli dziergane okazałe czapki z pomponem i duże berety. Warto postawić na ciekawe wzory.

  • Twarz okrągłą można optycznie wysmuklić, bo charakterystyczne dla niej cechy to okrągła broda, niskie czoło i okrągłe policzki. Nie należy w takim przypadku zakładać obcisłych czapek, które naciągnięte na czoło tworzą poziome linie. Natomiast odpowiednie będą berety noszone asymetrycznie (bardziej po boku). Wszelkiego rodzaju czapki-uszatki, które zasłonią uszy i część policzków.

  • Twarz trójkątną wyróżnia fakt, że ma czoło dużo szersze niż dolną szczękę, dlatego w jej przypadku powinno się nosić modele wąskie i zasłaniające czoło, tj. z daszkiem, aby optycznie wyrównać proporcje.

  • Twarz owalną charakteryzuje wysokie czoło i szczupły podbródek. Szczęśliwcy posiadający ten typ mogą nosić wszystkie dostępne na rynku modele -chusty, kaszkiety i czapki w dowolnym fasonie.

  • Twarz prostokątną charakteryzuje pociągły, szczupły wygląd i wysokie czoło. Pasują do niej czapki z uszami oraz te obszyte futrem duże fasony. W jej przypadku duża czapka wyrównuje proporcje.

Jeśli jesteście ciekawi, jakie konkretnie modele czapek są aktualnie dostępne na polskim rynku, koniecznie przegrzebcie półki sklepowe (także internetowe) i odnajdźcie wśród propozycji coś w sam raz dla siebie.

Autor: www.outletszop.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


9 + = jedenaście

Activ 8 © 2013 Frontier Theme