Aktualne kolekcje butów do biegania firmy Nike

Rok 2014 obfitował w premiery nowych modeli butów do biegania, a prym w tym zakresie zdecydowanie wiodła amerykańska marka Nike. Firma podkreśla, że tegoroczne modele zostały zaprojektowane z jeszcze większym naciskiem na zdrowie oraz naturalny ruch sportowca.

——————————————————–

Trudno uwierzyć, że seria Nike Free gości na rynku już od ponad dekady. Z tej okazji producent tych innowacyjnych butów do biegania zdecydował się na wydanie specjalnej kolekcji, która ma uświetnić tę szacowną rocznicę. W sezonie wiosenno-letnim do sklepów trafił między innymi całkiem nowy model oznaczony Nike Free 3.0 Flyknit. Podeszwa tego modelu została zaprojektowana na nowo w zgodzie z najnowszymi osiągnięciami nauki oraz medycyny sportowej. Zwiększona elastyczność Nike Free 3.0 Flyknit gwarantuje naturalny ruch bez względu na powierzchnię, po której porusza się biegacz. Jednak na tym nie koniec atrakcji przygotowanych przez tę popularną amerykańską markę sprzętu jogging-at-princess-parksportowego. Okrągłe urodziny serii Nike Free zostały również wybrane jako doskonały moment dla premier rynkowych takich modeli butów do biegania jak Free Trainer 3.0, Free 1.0 Cross Bionic czy Free 4.0 Flyknit.

Latem 2014 roku mogliśmy dodatkowo cieszyć się z polskiego debiutu Roshe Run Print. Zaawansowane technologicznie materiały zastosowane do wykonania tego buta zapewniają stopie efektywniejszą wentylację. Ich niska waga zwiększa komfort poruszania się na nawierzchniach najczęściej wykorzystywanych podczas treningów biegowych. Jak i wcześniejsze projekty z tej serii, zaprezentowane niedawno buty Nike Roshe Run Print zaskakują ogromną prostotą wzornictwa, co pozostaje niezmiennie ich naczelną zaletą.

Nawet w zimie firma nie zamierza rezygnować z premier nowych butów biegowych. Pod koniec roku w sklepach zawitają Nike Flyknit Lunar 3. W porównaniu do wcześniejszych wydań tej serii zapewniają one większą stabilność w rejonie pięty oraz dysponują jeszcze lżejszą konstrukcją podeszwy. Dostępne będą w 6 wariantach kolorystycznych dostosowanych do upodobań kobiet, do których skierowany jest ten model.

W sumie w bieżącym roku firma Nike zaprezentuje kilkanaście zupełnie nowych wydań butów do biegania o szerokim spektrum zastosowań i właściwości. Projektanci tego producenta są znani z bardzo otwartego podejścia do warstwy estetycznej swoich produktów, więc zapewne niejeden z modeli zaskoczy konsumentów nie tylko zaawansowanymi technologiami, ale również rewolucyjnym wyglądem.

Dodatkowe informacje na temat nowych modeli butów do biegania dostępnych na polskim rynku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


9 − = sześć

Activ 8 © 2013 Frontier Theme