Bezpieczeństwo osób aktywnych – wybijane identyfikatory

identyfikatory

Zadbanie o bezpieczeństwo podczas aktywności fizycznej to podstawa. Okazją na to, aby poczuć się bezpieczniej i dać szansę ratownikom medycznym lub innym przechodniom/sportowcom w pobliżu jest zamówienie nieśmiertelników – są to specjalistyczne wojskowe identyfikatory, które noszą także cywile, którzy chcą zawsze mieć przy sobie (w widocznym miejscu) blaszkę, za pomocą której przekazane zostaną najważniejsze informacje. W tym przypadku dane personalne, numery pesel, numery ICE (telefony ratunkowe do najbliższych) czy informacje o alergiach lub chorobach przewlekłych.

Identyfikatory z wybitymi danymi przydają się nie tylko podczas uprawiania sportu, ale także w sytuacjach codziennych. Blaszki są odporne na ścieranie, wybite znaki nigdy się nie zetrą (polecamy identyfikatory wybijane, nie grawerowane), są przyjazne dla skóry, nie podrażniają i oczywiście nie rdzewieją. Warto zamówić wybijany komplet dla siebie oraz znajomych.

 

Gdzie można złożyć zamówienie?

identyfikatory Engrave

Przed napisaniem tego artykułu sprawdziliśmy kilka miejsc, które warto odwiedzić w celu zakupu nieśmiertelnika. Sprawdziliśmy stosunek ceny do jakości oraz dodatkowe możliwości. Bezapelacyjnym zwycięzcą został sklep Engrave.pl, gdzie prócz oryginalnych nieśmiertelników, możemy zamówić także bransoletki paracord (alternatywa dla tych, którzy nie lubią naszyjników) oraz adresówki czy inne gadżety. Komponenty są z USA i pochodzą od dostawcy dla US Army. Wisienką na torcie jest fakt, że sklep jako jedyny w Polsce wybija polskie znaki diakrytyczne – tego nie oferuje żadna inna firma w Polsce. W niższej cenie możemy mieć najwięcej.

bransoletka identyfikator od Engrave

Zamówiliśmy redakcyjne blaszki w kilku sklepach – Engrave zrealizowało zamówienie najszybciej i najdokładniej. Poniżej prezentujemy zdjęcia z pełnej oferty. Naprawdę warto zadbać o swoje bezpieczeństwo, robiąc to z fasonem!

Oferta Engrave

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


dziewięć × 3 =

Activ 8 © 2013 Frontier Theme